Regijsko tekmovanje iz matematike

V mesecu aprilu je potekalo regijsko tekmovanje iz matematike. Iz naše šole se je na to tekmovanje uvrstilo trinajst učencev. Dosegli so odličen uspeh, kar enajst jih je osvojilo bronasto Vegovo priznanje in sicer: Ana Marguč iz 9. a, Matevž Juteršek iz 9. a, Nika Rovan iz 9. c, Ema Božnik iz 8. a, Bine Poznič iz 8. c, Minka Ferjuc iz 7. b, Marcel Žibret iz 7. b, Vanessa Sande iz 7. b, Sara Čretnik iz 7. a, Jure Lipovšek iz 6. a in Neja Kršlin iz 6. a.

Minka Ferjuc se je uvrstila na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 21. aprila, v Velenju.

Vsem dobitnikom priznanj čestitamo in želimo, da bi to svoje znanje v nadaljnjih letih izobraževanja nadgradili. Uvrščeni sedmošolki na državno tekmovanje pa želimo, da se na tekmovanje dobro pripravi.

Zapisala: Vilma Ošlak