Šolsko tekmovanje iz matematike

Na matični šoli in na vseh podružnicah je 21. marca 2024 potekalo od prvega do vključno sedmega razreda Kenguru Vegovo tekmovanje in od osmega do vključno devetega razreda Vegovo šolsko tekmovanje.

Tekmovanja se je udeležilo  skupaj 235 učencev. Priznanje je osvojilo 89 učencev. Učenci: Neja KRŠLIN ter Jure LIPOVŠEK iz 6. a, Sara ČRETNIK iz 7. a, Marcel ŽIBRET, Vanessa SANDE ter Minka FERJUC iz 7. b, Ema BOŽNIK iz 8. a, Lovro HRUSTELJ iz 8. b, Bine POZNIČ ter Julija FENKO iz 8. c, Matevž JUTERŠEK ter Ana MARGUČ iz 9. a in Nika ROVAN iz 9. c pa so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo 4. aprila na I. OŠ Celje.

Zelo smo veseli, da se naši učenci tako množično udeležujejo tovrstnih tekmovanj in na njih dosegajo tudi zelo dobre rezultate. Vsem, ki so se uvrstili na regijsko tekmovanje, želimo uspešno pripravo in čim boljše rezultate ter uvrstitev na državno tekmovanje.

Vilma OŠLAK