Dnevni arhiv: 11 marca, 2024

Šolsko tekmovanje iz znanja fizike

V sredo, 14. februarja 2024, je na šoli potekalo tekmovanje iz znanja fizike za bronasto Stefanovo priznanje.

Tekmovanja se je udeležilo 14 učencev iz 8. razreda in 9 učencev iz 9. razreda. Bronasto Stefanovo priznanje so dosegli: Ema Božnik, 8. a, Lovro Kroflič, Bine Poznič, Julija Fenko in Lili Germ iz 8. c, Urška Sitar, Naja Žalar iz 9. a in Nika Rovan iz 9.c.

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili: Bine Poznič, Ema Božnik in Lovro Kroflič iz 8. razreda ter Urška Sitar in Naja Žalar iz 9. razreda.

Čestitamo!

Tatjana Hedžet in Jure Uranič

Kuhanje jim gre od rok

V sredo, 14.2.2024, so pri uri gospodinjstva učenci 6.B/1 dokazali, kako zelo so kuharsko nadarjeni in spretni pri pripravi jedi.

Velike pohvale so poželi s strani organizatorjev projekta KuhnaPaTo, pa tudi s strani sošolcev, šolskih kuharic in učiteljev, ki so njihove jedi poskusili.

Ker se je postni čas začel ravno v sredo na omenjeni datum, so pripravili postne jedi. Za glavno jed so postregli fižolovo enolončnico s pirinim kruhom, na koncu pa so se posladkali še z ajdovim čokoladnim pudingom.

Bravo, Vojčevi kuharski mojstri, le tako naprej!

Maja Luković