Vesela šola

V sredo, 6. marca 2024, je potekalo šolsko tekmovanje iz Vesele šole. Tekmovanja se je udeležilo 25 učenk in učencev od 4. do 8. razreda.

Bronasta priznanja so prejeli iz 4. razreda Brina Kramar (POŠ Nova Cerkev), Veronika Podreberšek, Daša Brezlan in Sanja Kramar (POŠ Šmartno); iz 5. razreda Antonija Gregorin (POŠ Šmartno), Viktorija Žibret, 5. b, Maruška Počivalšek, 5. c, in Miha Šplajt (POŠ Nova Cerkev); Marcel Žibret iz 7. b in Lili Germ iz 8. c.

Na državno tekmovanje, ki bo 10. aprila 2024, so se uvrstili naslednje učenke in učenec: Brina Kramar, Marcel Žibret in Lili Germ.

Vsem dobitnikom priznanj in mentoricam Vesni Kotnik, Nataliji Mažič, Katji Zupančič in Barbari Ojsteršek Bliznac čestitamo!

Barbara Ojsteršek Bliznac