Zbiralna akcija

Zbrali 20 ton papirja

Učenci in učenke OŠ Vojnik so se v šolskem letu 2023/2024 odlično izkazali pri zbiralnih akcijah papirja in tako najbolje poskrbeli tudi za naše okolje. Na razredni in predmetni stopnji matične šole smo skupaj zbrali skoraj 20 ton papirja.

Največ papirja so na predmetni stopnji zbrali učenci 9. b, na razredni stopnji pa učenci 2. a razreda in si prislužili nagrado za trud. Devetošolci so za nagrado  odšli v kino, drugošolci pa v Tropsko hišo v Celju.

Najlepša hvala vsem učencem, staršem in učiteljem za sodelovanje in njihov prispevek, posebna zahvala pa velja za vse učence in delavce šole, ki so pomagali, da so bile zbiralne akcije odlično obiskane in so nemoteno potekale. Hvala tudi vodstvu šole za njihovo podporo.

Mentorici Branka Čakš in Urška Agrež si takšnega sodelovanja želiva tudi v naslednjem šolskem letu, ko z zbiralnimi akcijami nadaljujemo.

Bodimo eko, da Zemlja ohrani čisto, zeleno obleko!

Zapisala Urška Agrež