Jesenska noč

Jesenska noč na POŠ Socka

V noči z 10. na 11. oktober 2024 so se učenci POŠ Socka v popoldanskem času vrnili v šolo opremljeni z vsemi potrebščinami za prenočitev, saj je bila pred njimi Jesenska noč.

Dogodek je bil obarvan z različnimi dejavnostmi, saj so se učenci v skupinah udeležili treh zanimivih delavnic: jesensko ustvarjanje, predstavitev bobnov in športno udejstvovanje.

Po delavnicah je sledila težko pričakovana večerja – slastne palačinke, ki so jih pripravile pridne mamice. Po večerji so učenci pripravili skupno spalnico in se počasi umirili. Pred spanjem so se preizkusili še v kvizu o šoli, nato pa je sledil večerni kino.

Noč je minila mirno, jutro pa je bilo živahno, saj so učenci po okusnem zajtrku nadaljevali z aktivnim šolskim dnem.

Učenci so bili nad dogodkom navdušeni. Poudarili so, da jim je bila najbolj všeč ustvarjalna delavnica, kjer so iz naravnih materialov izdelovali jesenske dekoracije. Nekateri so še posebej uživali ob predstavitvi bobnov, kjer so lahko preizkusili različne ritme in inštrumente. Športne igre so poskrbele za smeh in gibanje, kar je marsikoga sprostilo.

Besedilo: Špela Cehner

Fotografije: Špela Cehner, Sabina Skok