Novoletna pričakovanja na POŠ Socka

ponedeljek, 19. decembra 2022, je na POŠ Socka potekala novoletna prireditev z naslovom  »Novoletna pričakovanja«.

Na prireditvi so se predstavili učenci od prvega do petega razreda POŠ Socka, skupaj z otroki iz Vrtca Mavrica, enote Socka. Prireditev je bila obogatena s številnimi pevskimi, plesnimi, dramskimi in glasbenimi točkami. Otroci so se res izkazali in s svojimi darili, ki so jih namenili novemu letu 2023, dodobra razveselili svoje gledalce. Upajmo, da bodo vsi ustvarjalni pokloni, namenjeni novemu letu, »prinesli« res čudovito, uspešno in pravljično prihajajoče leto. A ne pozabite, tako kot so otroci na koncu prireditve ugotovili: »Ni pomembno, kakšno je vaše darilo, važno je, da je dano iz srca«.

Veronika Pirman