Tekmovanje iz astronomije

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ASTRONOMIJE za učence 8. in 9. r ter UTRINEK (astronomija) za učence 6. in 7. r. sta potekali 7. 12. 2022

Šolskega tekmovanja se je udeležilo  22 učencev, 4 učenci 6. razreda, 8 učencev iz 7. razreda, 6 učencev iz 8. razreda in 4 učenci iz 9. razreda.

Bronasto priznanje iz znanja astronomije so dosegli: Neli Germ 6.c in Ema Herman 6. a; Bine Poznič 7. c,  Urška Komes 7. a, Neža Planko 7. c in David Kolar 7. c; Urška Sitar 8. a, Ana Marguč 8. c, Una Boštjančič 8. a, Jakob Hladnik 8. a in Kornelija Rezar 8.c.; Tjaša Krivec 9. d, Teo Košenina 9. a in Peter Bevc 9. c.

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Neli Germ, Bine Poznič, Urška Komes, Neža Planko, David Kolar, Urška Sitar, Ana Marguč, Tjaša Krivec in Teo Košenina.

Vsem tekmovalcem čestitamo za lep uspeh in držimo pesti za naše tekmovalce, ki se bodo udeležili državnega tekmovanja v Celju v soboto, 14. 1. 2023.

Tatjana Hedžet