Obisk gasilcev

Obisk gasilcev, POŠ Socka

V četrtek, 8. 9. 2022, sta našo podružnično šolo obiskala g. Benedikt Podergajs, predsednik GZ Vojnik – Dobrna, in g. Ivan Jezernik, poveljnik GZ Vojnik – Dobrna. Našim učencem sta se posebej zahvalila za sodelovanje na likovnem natečaju, ki ga je razpisala GZ Slovenije, z naslovom »Gasilec – tekmovalec«.

Izmed vseh prispelih risbic OŠ Vojnik je bilo 10 izbranih, nagrajenih in razstavljenih na Gasilski olimpijadi v Celju. Povedala sta, da sta izredno ponosna na naše učence, da sta vesela za vsakega učenca, ki se pridruži mladim gasilcem. Vsakemu učencu posebej, ki je sodeloval na natečaju, sta čestitala in se zahvalila s čokolado, mentorice – učiteljice pa so prejele posebne majice. Pohvalila sta delo mentoric – učiteljic in jih povabila k sodelovanju tudi v prihodnje. Tudi mi smo bili ponosni in veseli obiska, saj bomo z veseljem  ustvarjali tudi v tem šolskem letu.

Suzana Jelenski Napotnik

 

 

Dostopnost