Zapoj z menoj

Po treh letih je 2. junija zopet zazvenelo petje zborov OŠ Vojnik na prireditvi ZAPOJ Z MENOJ.

S tremi skladbami so se predstavili otroški zbori: POŠ Šmartno z mentorico Vesno Kolin ob kitarski spremljavi Domna Mateliča, POŠ Socka pod vodstvom Suzane Jelenski – Napotnik in POŠ Nova Cerkev z zborovodkinjo Sabino Penič s spremljavo Lidije Štimulak. Predstavila se je tudi glasbena skupina petošolk pod mentorstvom Vesne Kotnik. Z matične šole so nastopili prvošolci pod vodstvom Klavdije Winder Pantner, OPZ 2. in 3. razreda, ki jih vodi Kaja Humski, ter OPZ 4. in 5. razreda z Barbaro Jančič. Program je zaključil mladinski zbor z zborovodkinjo Emilijo Kladnik Sorčan, ki je ob pomoči učencev – pevcev tudi povezovala program. Vse zbrane je pozdravila ravnateljica Nataša Čerenak in podelila priznanja za sodelovanje. Vzdušje je bilo zelo prijetno in obisk nad pričakovanji. Vsem nastopajočim je bilo v veselje, da smo ponovno oživili zborovsko dejavnost na šoli.

Emilija Kladnik Sorčan