Dnevni arhiv: 30 marca, 2022

Državno tekmovanje iz znanja astronomije 2021/22

Državno tekmovanje je potekalo 19. marca 2022 na OŠ Šmarje pri Jelšah.

Naši učenci so dosegli odličen rezultat. Trije učenci so dosegli ZLATO priznanje: Urška Sitar, 7. a, Teo Košenina, 8. a, in Tjaša Krivec, 8. d.

Srebrno priznanje so dobili: Ana Marguč, 7. c, Jakob Hladnik, 7. a, Peter Bevc, 8. c, in Blaž Marčič iz 9. d.

Čestitamo za krasne rezultate!

Tatjana Hedžet

Šolsko tekmovanje iz astronomije 2021/2022

Šolsko tekmovanje iz astronomije 2021/22

Šolskega tekmovanja se je udeležilo 17 učencev 7., 8. in 9. razreda.

Učenci so dosegli zelo dobre rezultate, kajti imamo 10 bronastih priznanj iz znanja astronomije na šolskem tekmovanju.

Bronasto priznanje so osvojili: Ana Marguč, 7. c, Urška Sitar, Una Boštjančič, Jakob Hladnik in Tinkara Štravs iz 7. a ter Tamara Jus iz 7. b, Tjaša Krivec, 8. d, Peter Bevc, 8. c, Teo Košenina in Lovro Kok iz 8. a ter Blaž Marčič iz 9. d.

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Ana Marguč, Urška Sitar, Una Boštjančič, Jakob Hladnik, Tjaša Krivec, Peter Bevc, Teo Košenina in Blaž Marčič.

Tatjana Hedžet

Rože v OPB

Po stenah razredne stopnje so se pojavile čudovite rože.
Pripravili so jih v podaljšanem bivanju.