Šolsko tekmovanje iz matematike

ŠOLSKO TEKMOVANJE iz matematike

Na matični šoli in na vseh podružnicah je 17. marca 2022 potekalo od prvega do vključno sedmega razreda Kenguru Vegovo tekmovanje in od osmega do vključno devetega razreda Vegovo šolsko tekmovanje. Tekmovanja se je udeležilo  skupaj 197 učencev. Priznanje je osvojilo 83 učencev. Teo Košenina iz 8. a, Anej Žikovšek, Lara Čebular in Alina Crnčec iz 8. b, Peter Bevc iz 8. c, Ana Marguč in Evita Hebar iz 7. c ter Tinkara Štravs iz 7. a pa so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo 6. aprila na ll. OŠ Celje.

Zelo smo veseli, da se naši učenci tako množično udeležujejo tovrstnih tekmovanj in na njih dosegajo tudi zelo dobre rezultate. Vsem, ki so se uvrstili na regijsko tekmovanje, želimo uspešno pripravo in čim boljše rezultate ter uvrstitev na državno tekmovanje.

Vilma OŠLAK